קידום אתרים


בניתם את האתר הכי יפה ברשת אבל אין מי שיראה אותו? אתם זקוקים לשירותי קידום אתרים שיביאו אליו תנועה!
 
קידום אתרים הוא שם המאחד תחתיו מספר תהליכים, שמטרתם להגביר את חשיפתו של אתר אינטרנט על ידי שיפור מיקומו בתוצאות החיפוש במנועי חיפוש כ-Google ו-Bing. הכלל הבסיסי הוא פשוט למדי – ככל שמנוע החיפוש תופס את האתר כבעל ערך רב יותר בתחומו, כך הוא ישובץ במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש בביטויים רלוונטיים.
 
קידום אתרים אורגני מול PPC 
כיום אנו נוהגים להבדיל בין שני סוגים של קידום אתרים, קידום אורגני ו-PPC (Pay Per Click). לרוב, כאשר אנו מבצעים חיפוש בגוגל, אנו מקבלים שני סוגי תוצאות: האחת מופיעה בגוף העמוד ומציגה עשר תוצאות לפי סדר חשיבותן כפי שנתפס על ידי המנוע, והשנייה מופיעה כקישורים ממומנים בראש העמוד ובצדו.
אותם קישורים ממומנים מוצבים בעמוד הראשי של גוגל בתשלום, ואמנם השפעתם על תנועת המבקרים באתר היא חיובית, התשלום נקבע על פי מספר ההקלקות על הקישור ובחירה בשיטת פרסום זו יכולה מהר מאוד לשרוף לכם חור עמוק בכיס. 
 
מהו קידום אתרים אורגני?
קידום אתרים אורגני מתבסס על הבנת דרכי פעולתו של מנוע החיפוש ושימוש בהן לצרכינו. על סמך ניתוח מגמות חיפוש ודרישות הלקוח מוגדרים ביטויי החיפוש להם יש הקשר עסקי חזק לצרכי האתר.
האתר הנבנה (או אתר קיים, לצורך העניין), עובר תהליך אופטימיזציה למיקסום פוטנציאל הקידום שלו, על ידי חיבור תכנים איכותיים המתאימים באופן מיטבי לצרכי קידום, בניית התפריטים ומרכיבי המטא-דאטה, תיקון קודים פגומים, טיפול בדפי הנחיתה ועוד. כמו כן, מעשה ניהול מערך קישורים לאתר אשר מעלה את קרנו בעיני מנוע החיפוש, וכך גם את דירוגו.
הדבר דורש תחזוקה כמובן, אך בשונה מ-PPC, לפיה כאשר נגמר התקציב, נגמרות גם הכניסות, דירוג גבוה בעקבות תהליך קידום אתרים אורגני יכול להישמר לאורך זמן רב.
 
סטודיו שלושה מעצבים מציע לכם שירותי קידום המתבצעים בשיתוף עם אפטר יו, חברה-אחות העוסקת בקידום אתרים ושיווק באינטרנט, בעלת מאות ביטויים בעמוד הראשון של גוגל באינספור תחומים. לקבלת ייעוץ ושירות ללא תחרות צרו עמנו קשר דרך האתר כבר עכשיו.